16 Haziran 2014

Eymir GölüCumartesi günü Eymir'e gittik.Ankara'da en çok sevdiğim yer...Bir Ege'li olarak İç Anadolu bozkırına hala alışamadım..Buranın doğası insanın içini açıyor..

Yaklaşık 10-15 km gölün çevresini yürüdük.Bisiklet binenler,yürüyüş yapanlar,kaykay binen bile vardı.Benim en çok hoşuma giden arkasında çocuğuyla bisiklet binenlerdi.Sadece insanlar değil,doğa da dahil olmak üzere hayvanlar da çok keyifliydi.


Kitaplar hemen çıkarılıp bu hava değerlendirildi,yerlerde yatıldı..Havaya,toprağa,suya doyuldu :)

16 yorum:

 1. Bir Ankara'lı olarak nefes alabildiğim yegane yerdir...Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. İnsan deniz olan yerde yaşamaya alışınca, yakınında olmasa bile havası gelsin istiyor:( Ben istanbul dan başka bir yerde yaşamadım, Yalova da doğdum, büyüdüm ama 14 yaşından beri istanbuldayım.
  İzmir olabilir ama Ankara da yaşayamam gibime geliyor. Neyseki Ankara nın da bu gölleri var. Ne güzel yermiş, en azından su sesi var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İstanbul değil ama İzmir'de yaşamayı çok isterdim(İzmir'de yaşamak benim hayalim :) )Eymir'de bence Ankara'daki tek doğal yer.O yüzden seviyorum burayı..
   Sizi de çok seviyorum.Bloğuma hoş geldiniz :)
   Sevgiler

   Sil
 3. Merhaba, sizinle bir ortak yanımız var Ankara da yaşayan bir egeli olarak benim de en sevdiğim yerlerden biridir eymir gölü, sevgiyle kalın...

  YanıtlaSil
 4. Heh tesadüfe bak aynı şehri soluyormuşuz ya biz:) evet bende çok severim Eymir'i kareler şahane, en yakın zamanda gitmeli!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de en kısa zamanda,havalar güzelken gitmelisiniz :)
   Sevgiler

   Sil
  2. Bende Ankara dayım heyooo

   Sil
  3. Biz de bir Ankara'lı blogger buluşması mı düzenlesek? :)

   Sil
  4. Ben de Ankaradayıımm:) ama Sakaryalıyım

   Sil
 5. Ben hic gitmedim Eymire ..ne kadar guzelmis. Bu kadar begenecegimi tahmin etmezdim :) Turkiye tatillerimden birinde denk gelirse gideyim, tam kafa dinlemelik :)
  Sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ankara'ya yolunuz düşerse gitmelisiniz bence de...gerçekten kafa dinlemelik :)
   Sevgiler

   Sil
 6. Hşç gitmedim,merak etmişimdir.Bu arada benimde en çok özendiğim ailecek bisiklete binenler,özelliklede 3 lü olanlar:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen İzmir'de daha güzel yerlere gitmişsindir :) Ailecek bisiklete binenler,çocuğunu arkaya bindirip gezenler benim de çok hoşuma gidiyor :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma