26 Ağustos 2014

Tatil sonrası mimi :)

Merhaba arkadaşlar..Biraz tatil yapıp geldim :) Bu arada nerelerde olduğumu merak edip soran sormayan bütün arkadaşlara teşekkürler.Vakit buldukça yorumlara cevap yazdım.Tatilde neler yaptığımı ilerleyen günlerde anlatırım.Bugün sevgili http://burcuaydn04.blogspot.com.tr bloğunun sahibesi Burcu beni mimlemiş.E onları cevaplamak lazım di mi? :)

1.bu gece öleceğinizi bilseniz bazı insanlara bazı şeyleri söylememiş olmanın pişmanlığını hisseder misiniz ? peki, neden söylemediniz.

Öyle bir pişmanlığım yok.Aslında hayatta hiç birşeyden pişman olmamaya çalışıyorum :) 2. günün birinde çocuğunuzun doğduğu hastanede bir yanlışlık yapıldığını ve çocukların karıştığını öğrenseniz, kendi çocuğunuzla sizin büyüttüğünüz çocuğu değiştirir misiniz? 

Değiştirmem.Çok zor bi durum,kendi çocuğumu bulup onu tanımaya çalışırım.İki çocuğum olmuş olur.Bir taşla iki kuş :)3. hayalinizi süsleyen bir yerde bir hafta tam pansiyon, harika bir tatil için uçan bir kelebeği yakalayıp, ayaklarını ve kanatlarını koparır mıydınız ?

Çok canice bir soruuu :) Bilemedim şimdi,ne desem yalan olur :)4. bir yemeğe davetlisiniz ve önünüze tanımadığınız bir yemek konuyor. tuhaf haline ve pek iştah açıcı görünmemesine rağmen tadına bakar mısınız ?

Misafir umduğunu değil bulduğunu yer.Ne yapayım yerdim bende :(
5. sevdiğiniz biri için yalancı şahitlik yapar mıydınız ? örneğin bir yayaya çarptığında, direksiyonda dalga geçtiği halde, çok dikkatli kullandığını söyler miydiniz  ? (anne baba eş sevgili )

Yapmazdım..6. yetişme tarzınızda değişiklik yapma imkanınız olsa, ne değiştirirdiniz ?

Ne biliyim,daha çok spor yapabilirdim mesela :)7. eviniz ve içindeki eşyalarınız yanıyor. ailenizi, kendinizi ve köpeğinizi kurtardıktan sonra bir kez daha içeri girme şansınız var, ne kurtarırdınız ?

Bi tanecik kuşumuzu :) Ee çiçeklerde vaar :)8. yarın sabah başka birinin kimliğinde uyanma olasılığınız olsa, bunu değerlendirir miydiniz? kimi seçerdiniz ?

İstemezdim kiii,ben kendimden memnunum.Daha iyi şartlarda ben olarak uyanacaksam o başkaa :)Böyle güzel sorulara sıkıcı cevaplar oldu galiba...Sıkıcı bi insan olmaya mı başladım ne :) Bu sefer ben kimseyi mimlemiyeyim.İsteyenler bu mimi cevaplasın :)


16 yorum:

 1. kelebeğin ayaklarınıkoparacak hiç kimse yoktur bence

  YanıtlaSil
 2. sekerciğim 128. takipçin oldum ne mutlu :) harika postlar var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürleeer :) Ben de senin bloğunu çook beğendiim :)
   Sevgiler

   Sil
 3. Bence cevaplar hiçte sıkıcı değil hatta ben mimi sıkıcı buldum ne tuhaf bir mimmiş :)neyse yinede mantıklı cevaplar vermişsin .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bi problem olduğunu sezmiştim :) Ama sıkıcı olmadığına sevindim :)

   Sil
 4. Hoşgeldin, sefalar getirdin :) Bende nerelerdesin diye düşünüyodum :) Umarım tatilin çok güzel geçmiştir...
  Mimi zevkle okudum :)
  Sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş buldum Sinemciiim :) Tatil kötü olabilir miii :)
   Teşekkürler,sevgiler

   Sil
 5. Bu mim olayının modası ne zaman geçecekmiş haberin varmı? Yoksa hep olağan bir durummu acep?
  Neyse.Bu kadar tatil yeter sana,bak ben bekçi olarak geldim yine:)
  Hem cevapların da hiç de bilem sıkıcı değil.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilmemkine geçsin artık bence de :) Bence de yeter çok uzattım :) Sıkıcı olmadığına sevindim bu arada :)

   Sil
 6. ben bu mim işine hiç bir zaman adapte olamadım..zaten blog ta kabul de etmiyorum:))ama senin yazını okurken lise arkadaşlarımızla doldurduğumuz anketler geldi aklıma:))bir duygusal oldum ki sorma:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende mi kabul etmesem ne...Aynen o anketlere benziyor :) Ben o zamanda sevmezdim bu anket işlerini :)

   Sil
 7. Sitemini üzerime aldım...Üzgünüm :)
  Bence mimler soru cevap şeklinde olmamalı....Bir konu ortaya atılmalı ve o konuyla ilgili fikirlerinin yazılması istenilmeli diye düşünüyorum.Havva beni "Aşkın halleri" diye bir konuda mimlemişti.Bende konuya dair "Aşkın 40 lı yaş halleri" adında yazı yayınlamıştım.Çok da hoşuma gitmişti..Sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen niye üzüldün kiii :( Bence de bir konu üzerinden olsa daha güzel olur.O yazını okumuştum,çok da güzeldi :)
   Sevgiler

   Sil
  2. "Bu arada nerelerde olduğumu merak edip soran sormayan "
   Sormayan kısmını üzerime aldım da......:)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma